Pitikare Web Tasarım İzmir - Hizmetlerimiz

Web Tasarımı

Firmanızın kurumsal kimlik ve hizmetlerini ön plana çıkartarak, internet reklamcılığı sayesinde ihtiyacınız olan web tasarımı ve web sitesinin hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

pitikare web tasarım

E-Ticaret

E-ticaret sanal mağaza sistemi, web sitenizin içerik yönetim sistemi ile ürünlerinizi ziyaretçilerinize tanıtmanızı ve perakende olarak satmanızı sağlayan dinamik web tasarım sistemidir.

pitikare e-ticaret sanal mağaza

Arama Motoru Kayıt

İyi optimize edilmiş, gerekli tüm arama motorları yani seo kriterlerini yerine getirmiş web siteleri hedeflenen kelimelerle yüzlerce ziyaretçiyi ve müşteriyi web sitesine çekecektir.

pitikare arama motoru kayıt


Alanadı Tescil

Domain Name yani alanadı, internette kullanacağınız erişim adresinizdir. Web sitenize ulaşmak isteyen ziyaretçiler, bu adresi kullanırlar. Tescil ettirdiğiniz alanadı dünyada tektir ve size aittir.

pitikare alanadı tescil

Barındırma Hosting

Barındırma, hosting web sitenize yer sağlama hizmetidir. Bir ya da birden çok web sitesinin tüm verilerinin barındırılması, korunması ve yayınlanmasını işine verilen genel bir isimdir.

pitikare barındırma hosting

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir kurumun, şirket içi ve şirket dışında duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır. Kurumsal kimlik, kurumun imzasıdır.

pitikare kurumsal kimlik


İçerik Yönetimi

Tamamı Türkçe ve size özel hazırlanmış olan içerik yönetim panelini kullanabilmek için profesyonel bir bilgisayar kullanıcısı olmanız gerekmez. Siteniz dinamik web sitesi grubuna girmektedir.

pitikare içerik yönetimi

Dinamik Web Sitesi

Sitenizin yayına açılmasından sonra alacağınız yaklaşık 1 saatlik eğitim ile tıpkı bir word belgesi şekillendirir gibi kolaylıkla sayfalarınızı düzenleyebilecek, fotoğraf ekleme veya çıkarma yapabileceksiniz.

pitikare dinamik web sitesi

CSS Web Sitesi

Tamamı W3C standartlarına uygun olarak hazırlanmış, HTML yapısı olarak TABLE değil de DİV taglarını kullanarak hazırlanmış web siteleridir.

pitikare css web sitesi


Logo Tasarımı

Logo ve amblem farklı şeylerdir. Logo firma isminden oluşur ve harfler ile yapılır amblem ise şekillerden ve sembollerden oluşmaktadır.

pitikare logo tasarımı

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit, bir firmayı tanıtan, sembolize eden, akıllarda yer etmesini sağlayan öncelikle renk, şekil ve dizayn bütünlüğüdür. Kurumsal kimliği yansıtır.

pitikare kartvizit tasarım

Dosya Tasarımı

Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarmanın en etkili yollarından biri de tanıtım dosyası tasarımıdır.

pitikare dosya tasarım


Grafik Tasarım

İhtiyacınız ister bir web sitesi, ister logo ve kurumsal kimlik tasarımı, isterse basılı dökümanlar olsun size en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz.

pitikare grafik tasarım

Afiş Tasarım

Daha çok insana, daha az görselle bir şeyler anlatmaya yaradığı için en önemli görsel iletişim materyalidir. Az ve öz anlatımın bütünlük kazandırdığı tanıtım ve duyuru aracıdır.

pitikare afiş tasarım

Broşür Tasarım

Kullanılan öğeler, kurallara uygun bir biçimde kullanılmalı, şirketin imajını ve genel yapısını yansıtmalıdır. Şirketinizi veya ürünlerinizi tanıtan broşür tasarımlarınızı yapıyoruz.

pitikare brosur tasarım


İnteraktif CD

Firma tanıtım dosyası, broşür, katalog gibi basılı ürünlere alternatif olarak fuar, seminer gibi toplantılarda da sunum aracı olarak kullanılırlar.

pitikare interaktif CD

E-Dergi

Maaliyet açısından sizleri düşünüyoruz. Çok daha büyük kitlelere, daha düşük maliyetlerle ulaşmanın tek yolu sanal broşür yani e-dergi hizmeti almaktır.

pitikare e-dergi
pitikare ajans